Zabiegi na twarz

OCZYSZCZANIE WODOROWE
Aquametiq Hydra Prime M’onduniq

Jest to zabieg skupiający się na oczyszczeniu skóry z zaskórników i nadmiaru sebum. Oczyszczanie wodorowe jest szczególnie polecane dla osób ze skórą tłustą i mieszaną, skłonną do zanieczyszczeń, oraz jako zabieg przygotowujących skórę do innych zabiegów.

GEST 1. Zabieg rozpoczynamy od użycia głowicy wykorzystującej nasycony wodorem wir wodny. Złuszcza on martwy naskórek i jednocześnie „odkurza” ze skóry zanieczyszczenia.

GEST 2. Aplikujemy na skórę preparat na bazie kwasów(reguluje grubość warstwy rogowej), aloesu(nawilża i przyspiesza gojenie) jak i Syricalm(zmniejsza stany zapalne i odbudowuje barierę ochronną skóry).

GEST 3. Rozpylamy na skórze skoncentrowaną ampułkę o działaniu przeciwtrądzikowym, seboregulującym i kojącym podrażnienia. Następnie wtłaczamy ją za pomocą mezoterapii „ ultra mikrojonowej”.

GEST 4. Nakładamy żel z ekstraktem ze śluzu ślimaka(redukuje trądzik, przebarwienia i blizny po trądziku. W następnej kolejności wykonujemy kojący masaż głowicą KRIO schłodzoną do -3 stopni C.

GEST 5. Na zakończenie stosujemy fototerapie niebieskim światłem LED 415nm, mającym właściwości przeciwbakteryjne. Nakładamy koncentrat i maskę peel-off SEKRET ŚLIMAKA.
Zabieg łączący zalety oczyszczania wodorowego i terapii kwasami. Polecamy do skór tłustych, zanieczyszczonych oraz z przebarwieniami pozapalnymi.

GEST 1. Zabieg rozpoczynamy od użycia głowicy wykorzystującej nasycony wodorem wir wodny, który złuszcza martwy naskórek. Jednocześnie „odkurza” ze skóry zanieczyszczenia.

GEST 2. Aplikujemy na skórę wzmocniony roztwór kwasów (działa złuszczająco, przyspiesza zanikanie przebarwień pozapalnych), aloesu (nawilża i przyspiesza gojenie) oraz Syricalm (zmniejsza stany zapalne i odbudowuje barierę ochronną skóry).

GEST 3. Nakładamy żel z ekstraktem ze śluzu ślimaka ( redukuje trądzik, przebarwienia i blizny po trądziku). Wykonujemy kojący masaż głowicą KRIO schłodzoną do -3 stopni C.

GEST 4. Na zakończenie stosujemy fototerapie niebieskim światłem LED, mającym właściwości przeciwbakteryjne lub nakładamy koncentrat i maska peel-off SEKRET ŚLIMAKA.
Zabieg stworzony z myślą o osobach borykających się z problemem trądziku młodzieńczego. Młodzieżowe oczyszczanie wodorowe redukuje stany zapalne i zapobiega wypryskom.

GEST 1. Zabieg rozpoczynamy od użycia głowicy wykorzystującej nasycony wodorem wir wodny, która złuszcza martwy naskórek. Jednocześnie „odkurza” ze skóry zanieczyszczenia.

GEST 2. Aplikujemy na skórę preparat na bazie kwasów( reguluje grubość warstwy rogowej), aloesu (nawilża i przyspiesza gojenie) oraz Syricalm ( zmniejsza stany zapalne i odbudowuje barierę ochronną skóry).

GEST 3. Rozpylamy na skórze skoncentrowaną ampułkę ACNE o działaniu przeciwtrądzikowym, seboregulującym i kojącym podrażnienia.

GEST 4. Nakładamy żel z ekstraktem ze śluzu ślimaka (redukuje trądzik, przebarwienia i blizny po trądziku). Wykonujemy kojący masaz głowicą KRIO schłodzoną do -3 stopni C.

GEST 5. Na zakończenie nakładamy kremową maskę ACNE.
Zabieg stworzony z myślą o osobach ze skórą naczynkową, podrażnioną jak i z tendencja do przesuszenia i łuszczenia.

GEST 1. Zabieg rozpoczynamy od złuszczenia skóry z użyciem delikatnej sylikonowej głowicy wykorzystującej nasycony wodorem wir wodny.

GEST 2. Aplikujemy na skórę preparat na bazie wyciągu z drzewa Crotin Lechleri nazywanego Smoczą Krwią. Ma on działanie regenerujące i przeciwzapalne, ułatwia gojenie się ran i owrzodzeń, zwiększa liczbę fibroblastów w skórze, kwasu hialuronowego oraz aloesu.

GEST 3. Rozpylamy na skórze ampułkę z witaminami, ekstraktem z kawioru( zawiera m.in. fosfolipidy i NNKT odpowiedzialne za nawilżenie i ochronę przed utrata wody z naskórka) i proteinami jedwabiu ( 18 aminokwasów, które przypominają budową strukturę naszej skóry, dlatego bardzo łatwo w nią wnikają, utrzymują jej sprężystość oraz elastyczność, mają również wyjątkową zdolność zatrzymywania wodyw naskórku).

GEST 4. Nakładamy koncentrat i maskę z linii LASER IQ. Następnie wzmacniamy ich działanie poprzez zastosowanie fototerapii LED o barwie żółtej 590nm.
Zabieg dla skór za skłonnością do przebarwień. Niezwykle skuteczna terapia likwidowania i zapobiegania powstaniu kolejnych plam na skórze.

GEST 1. Zabieg rozpoczynamy od intensywnego złuszczania skóry za pomocą głowicy wykorzystującej nasycony wodorem wir wodny.

GEST 2. Aplikujemy na skórę preparat zawierający Whitonyl. Ma on działanie depigmentujące i wyrównujące barwę skóry poprzez hamowanie aktywności tyrozynazy i inhibicji produkcji melaniny, kwas hialuronowy oraz aloes.

GEST 3. Rozpylamy na skórze skoncentrowaną ampułkę o działaniu wybielającym i rozświetlającym z peptydami i złotem koloidalnym. Następnie za pomocą mezoterapii nanoigłowej potęgujemy przenikanie preparatu do głębszych warstw skóry.

GEST 4. Na zakończenie nakładamy koncentrat i maską z linii DRAGON.
GEST 1. Zabieg rozpoczynamy od złuszczenia skóry za pomocą głowicy wykorzystującej nasycony wodorem wir wodny.

GEST 2. Aplikujemy na skórę roztwór substancji wygładzających zmarszczki mimiczne, redukujących zmarszczki od wewnątrz i nawilżających skóre.

GEST 3. Rozpylamy na skórze ampułkę z witaminami, ekstraktem z kawioru i proteinami jedwabiu. Następnie wtłaczamy ją w głębsze warstwy skóry za pomocą mezoterapii „ ultra mikrojonowej”.

GEST 4. Kolejny etap to nałożenie maski witaminowej i relaksujący masaż za pomocą rozgrzanego kamienia jadeitowego.

GEST 5. Na zakończenie nakładamy koncentrat i maskę z linii HI’Fusion.
GEST 1. Zabieg rozpoczynamy od złuszczenia skóry za pomocą głowicy wykorzystującej nasycony wodorem wir wodny.

GEST 2. Aplikujemy na skórę roztwór substancji wygładzających zmarszczki mimiczne, redukujących zmarszczki od wewnątrz i nawilżających skórę.

GEST 3. Rozpylamy na skórze ampułkę za skoncentrowanymi peptydami działającymi silnie napinająco, przeciwzmarszczkowo i odżywczo.

GEST 4. Kolejny etap to nałożenie maski dobranej do potrzeb skóry i zastosowanie głowic z mikroprądami powodującymi napinanie oraz wzmacnianie mięśni. W efekcie następuje poprawa konturu i owalu twarzy.

GEST 5. Następnie wykonujemy relaksujący masaż za pomocą rozgrzanego kamienia jadeitowego.

GEST 6. Na zakończenie stosujemy fototerapie czerwonym światłem LED. Ma ono właściwości stymulujące regenerację kolagenu. Nakładamy koncentrat i maskę z linii SIŁA JADU WĘŻA.
GEST 1. Zabieg rozpoczynamy od złuszczenia skóry za pomocą głowicy wykorzystującej nasycony wodorem wir wodny.

GEST 2. Aplikujemy na skórę roztwór substancji wygładzających zmarszczki mimiczne, redukujących zmarszczki od wewnątrz, a także nawilżających skórę.

GEST 3. Rozpylamy na skórze ampułkę ze skoncentrowanymi peptydami działającymi silnie napinająco, przeciwzmarszczkowo i odżywczo. Następnie wtłaczamy ją w głębsze warstwy skóry za pomocą mezoterapii „ultra mikrojonowej”.

GEST 4. Kolejny etap to nałożenie maski dobranej do potrzeb skóry i zastosowanie głowic z mikroprądami, powodujących napinanie i wzmacniane mięśni. W efekcie następuje poprawa konturu i owalu twarzy.

GEST 5. Następnie wykonujemy relaksujący masaż rozgrzana głowicą z kamieniem jadeitowym.

GEST 6. Wykonujemy masaż głowicą KRIO schłodzona do -3 stopni C. W efekcie następuje obkurczenie naczyń krwionośnych i lepsze napięcie skóry.

GEST 7. Na zakończenie nakładamy koncentrat i maskę z linii SIŁA JADU WĘŻA.

Komórkowa bioinfuzja tlenowa

Natychmiastowo upiększający i kondycjonujący zabieg kosmetyczny wykonywany przy pomocy czystego, sprężonego tlenu to jedno z najnowszych osiągnięć w kosmetologii- to właśnie infuzja tlenowa M’onduniq. Często borykamy się z zanieczyszczoną i niedotlenioną skórą, która wymaga rewitalizacji. Tlen wykorzystywany jest do wtłoczenia w głąb skóry substancji aktywnych, takich jak witaminy, retinol, kwas hialuronowy, czy antyoksydanty.
W zależności od indywidualnych potrzeb skóry, za pomocą precyzyjnego aplikatora bezpośrednio do skóry podawane są takie składniki aktywne jak: smocza krew, jad węża, hi’fusion, czy witamino CEA.Duze dawki tlenu usprawniają odbudowę komórek, gojenie się ran, poprawiają krążenie, zmniejszają obrzęki i działają bakteriobójczo.Bioinfuzja tlenowa działa bardzo podobnie do komory hiperbarycznej. Jej działanie skupia się jednak wyłącznie na komórkach skóry twarzy, a nie ja w przypadku komory hiperbarycznej- na całym ciele.
Co istotne Infuzja tlenowa odpowiednia jest zwłaszcza dla posiadaczek skóry wrażliwej, ale świetne rezultaty zapewnia tak naprawdę każdemu. Infuzja tlenowa na twarz zalecana jest osobom cierpiącym na trądzik różowaty- wspomaga gojenie ran i odnowę komórek, zapobiega powstawaniu blizn potrądzikowych. Zabieg infuzji jest nieinwazyjny wiec można śmiało wykonywać kobietą w ciąży.
Wykonana w odstępach seria zabiegów skutecznie reguluje wydzielanie sebum, co jako działanie profilaktyczne, często zapobiega pogarszanie się stanu cery i utrzymuje ją w ryzach, nie dopuszczając do powstawania niedoskonałości i nadmiernego błyszczenia.
Poza tym, zabieg nadaje się dla osób ze zmęczoną i szarą skórą, czyli zwłaszcza po zimie, co wynika z niedoboru słońca i witamin. Już po pierwszym zabiegu widoczne jest spłycenie zmarszczek. Infuzja może być traktowana jako zabieg bankietowy, czyli wykonywany przed ważnymi uroczystościami w celu odświeżenia skóry. Może być również wykonywany regularnie w celu zapobiegania niedoskonałościom skóry lub jako element kuracji po innych zabiegach medycyny estetycznej, takich jak laseroterapia.
EFEKTY INFUZJI to w zależności od doboru substancji aktywnych:
– wygładzenie i odmłodzenie skóry
– dotlenienie i nawilżenie skóry
– podniesienie owalu twarzy
– poprawa jędrności i elastyczności
– wypełnienie zmarszczek
– lifting okolic oczu i uwydatnienie ust
– pobudzenie procesów odbudowy skóry
– łagodzenie zmian trądzikowych
Rezultaty są widoczne po pierwszym zabiegu i mogą utrzymywać się około miesiąca.

W skład zabiegu wchodzą :
GEST 1. Demakijaż
GEST 2. Peeling manualny lub wodorowy
GEST 3. Wtłoczenie serum i koktajlu za pomocą specjalnej głowicy
GEST 4. Dermo masaż tlenowy z wykorzystaniem głowicy rolkowej na masce kremowej lub w płacie
GEST 5. I na zakończenie maska tlenowa.

Lifting volumetryczny

Innowacyjna technologia nanokrystalicznego liftingu volumetrycznego. Metoda ta daje możliwości zaoferowania efektywniejszego zabiegu i jego efektów w zdecydowanie bezpieczny i nieinwazyjny sposób. Zabieg liftingu volumetrycznego składa się z :
– nanokrystalicznej radiofrekwencji bipolarnej
– frakcyjnej mezoterapii nanoigłowej i nanosilikonowej NANOKRYSTAL PEN
– mikropeelingu NANOCRYSTAL PEN
– nanomezoterapii bezigłowej z fototerapią LED Blue&Green
– nanokrioterapii 5-10 st.C LED Blue

Voluemtiq lift to zabieg, w którym poprzez synergię technologii nanokrystalicznych, pozwala w wyjątkowy sposób na przebudowę struktur skórnych na różnych jej poziomach.
Połączenie tych technologii działa wielokierunkowo na różne potrzeby skóry, dlatego podczas zabiegu:
– złuszczamy martwy naskórek
– pobudzamy metabolizm komórkowy
– aplikujemy w głąb skóry składniki aktywne
– pobudzamy fibroblasty do budowy kolagenu
– stymulujemy włókna kolagenowe do poprawy napięcia i elastyczności skóry
– zastosowanie mikroprądów powoduje mikromasaż mięśniowy oraz drenaż limfatyczny i poprawę krążenia krwi.

W zależności od zastosowanych koncentratów zabieg oferuje:
– poprawę jędrności i elastyczności skóry
– wygładzenie zmarszczek
– poprawę owalu twarzy oraz jej wyszczuolenie
– likwidację wielu niedoskonałości skórnych
– intensywnie poprawia mikrokrążenie przez co stymuluje skórę do odnowy
– hamuje rozwój stanów zapalnych u pacjentów z trądzikiem pospolitym i różowatym.

EXCELLENCE MAGIC GOLD M’ONDUNIQ
Ekskluzywna złota terapia biomimetyczna

Ekskluzywny zabieg przeciwzmarszczkowy i silnie odżywczy, wzbogacony wyselekcjowanymi składnikami aktywnymi, dedykowany do pielęgnacji twarzy, szyi i dekoltu oraz wrażliwych miejsc okolic oczu i ust. Produkty użyte w zabiegach wykorzystują eksluzywne formulacje łączące w sobie właściwości: złota, białych trufli oraz kawioru.

Czerpiący z natury wszystko, co najlepsze:
-Złoto- doskonale nawilża i regeneruje. Redukuje zmarszczki i rewitalizuje skórę. Przyspiesza syntezę kolagenu. Ma właściwości przeciwzapalne. Spowalnia procesy mijającego czasu.
– Kawior- silnie odmładza i ujędrnia. Działa przeciwstarzeniowo. Mocno nawilża, łagodzi i uelastycznia, rewitalizuje.
-Biała trufla- odmładza i odbudowuje, odżywia skórę, zwiększa napięcie, zapobiega przebarwieniom, rozjaśnia, zapewnia promienny wygląd.
-cera normalna, dojrzała, zwiotczała i zmęczona
-z widocznymi zmarszczkami
-z opuchniętą okolicą oczu
-wymagająca intensywnej regeneracji
-widoczny lifting owalu twarzy
-spłycenie zmarszczek
-powstrzymanie procesu starzenia się skóry
-poprawa sprężystości skóry
-efekt natychmiastowego napięcia skóry
-głęboka regeneracja

SMOCZA KREW Dragon’ECL Light+

Rytuał przeciwzmarszczkowy, antyoksydacyjny,rozjaśniający i wybielający z wykorzystaniem żywicy z drzewa smoczego Croton Lecheleri. Jego nasiona przypominają smoka. Ma działanie silnie depigmentujące, przeciwzapalne, redukuje zaczerwienienia oraz wspomaga regenerację. Badania kliniczne wykazały, że jest jednym z najlepszych antyoksydantów na świecie.

– Ekstrakt z Palmaria palmata- redukuje syntezę malaniny odpowiedzialnej za pigmentację skóry, zmniejsza widoczność plam i przebarwień oraz ogranicza pigmentację wywołaną promieniami UV.

-Kwas hialuronowy- przyspiesza procesy rewitalizacji skóry, wygładza zmarszczki od wewnątrz, długotrwale nawilża oraz liftinguje.
-skóra szara, pozbawiona blasku
-Skóra z utratą jędrności
-skóra z przebarwieniami
-skóra odwodniona
-skóra wymagająca rozświetlenia i rozjaśnienia
-poprawa kolorytu
-rozświetlenie skóry
-intensywna pielęgnacja i regeneracja
-zwiększenie elastyczności
-zmniejszenie widoczności plam i przebarwień
-odmłodzenie i wygładzenie skóry

SEKRET ŚLIMAKA Face Snail Secret

Rytuał regenerujący, odbudowujący i ultraliftingujący z wykorzystaniem naturalnego ekologicznego śluzu ślimaka. Zabieg wykorzystuje niezwykłe właściwości, które wynikają z naturalnych składników znajdujących się w śluzie ślimaka Helix Aspersa Muller. Występująca w wydzielinie: -naturalna Alantoina- działa regenerująco i odbudowująco na skórę, łagodząc podrażnienia i zaczerwienienia.
-Proteiny i Witaminy- odżywiają i przyspieszają regenerację skóry. -Kolagen i Elastyna- poprawiają jędrność skóry, zwiększają jej elastyczność oraz przywracają sprężystość przyspieszając jednocześnie likwidację zmarszczek.

-Mukopolisacharydy- chronią przed utratą wody w skórze zapewniając jej odpowiedni poziom nawilżenia, działają kojąco i łagodząco.
-naturalne Antybiotyki zmniejszają stany zapalne skóry, zwalczają szkodliwe bakterie oraz przyspieszają procesy lecznicze.
-Alfa-hydroksykwasy usuwają martwe komórki naskórka, wygładzają i oczyszczają skórę oraz regulują procesy wydzielania sebum. Dodatkowo przyspieszają regenerację oraz spowalniają procesy starzenia się skóry.
-przyspiesza regenerację
-koi i łagodzi skórę
-złuszcza martwe komórki naskórka i wygładza skórę
-przyspiesza procesy rewitalizacji skóry
-działa łagodząco i przeciwzapalnie
– niweluje niedoskonałości
-działa przeciwtrądzikowo
-zmniejsza widoczność blizn

SIŁA JADU WĘŻA Z technologią komórek macierzystych Resistem Venin de Serpent

Zabieg liftingujący i przeciwzmarszczkowy. Alternatywa dla Botoksu! Innowacyjny zabieg o natychmiastowym działaniu!! Idealny dla osób, które chcą uzyskać lifting twarzy bez użycia skalpela w całkowicie bezpieczny i prosty sposób. Zabieg pomaga powstrzymać biologiczny i mechaniczny proces starzenia się skóry bez bolesnego ostrzykiwania się neurotoksyną botulinową. Prosty, przyjemny i wyjątkowo skuteczny sposób na świetny wygląd każdego dnia.
-skóra dojrzała
-skóra zmęczona
– skóra zwiotczała
-skóra z widocznymi zmarszczkami – skóra wymagająca silnej regeneracji
-skóra z opuchlizną i zmarszczkami wokół oczu
-widoczny lifting owalu twarzy
-spłycenie zmarszczek
-powstrzymanie biologicznego i mechanicznego procesu starzenia się skóry
-poprawa sprężystości skóry
-efekt natychmiastowego napięcia skóry,regeneracja
-SYN-AKE®( peptyd jadu węża)
-Resistem™( technologia komórek macierzystych)
– Liftonin® Xpress, Beautyfeye™
-Kwas hialuronowy
-allantoina
-olejek karotenówy
– Argineline®

SYN-AKE®
Innowacyjny trójpeptyd, który wiąże się z receptorami nikotynowymi Acetylocholiny i zapobiega wchłanianiu Acetylocholiny, neuroprzekaźnika odpowiedzialnego za skurcz mięśni. Dzięki temu tłumi transdukcję sygnału i powstrzymuje mechaniczny proces starzenia się skóry. Dzięki swoim właściwościom antyoksydacyjnym działa również na biologiczne procesy starzenia się komórek skóry.

RESISTEM™
Zapewnia skórze możliwość ochrony i autoregeneracji. Pomaga w detoksykacji (podtrzymuje aktywność proteasomu), przedłuża żywotność komórek (stymuluje sirtuinę-1) i poprawia regenerację tkanek (chroni komórki macierzyste skóry). Dzięki mechanizmowi podobnemu do hormezy RESISTEM™ pomaga skórze zbudować własny system obrony przeciwstarzeniowej.

LIFTONIN® XORESS
Składnik aktywny, który zapewnia natychmistowy efekt liftingu, wygładzenia skóry i poprawe owalu twarzy.

BEAUTIFEYE™
Po raz pierwszy w branży kosmetycznej wykazuje podnoszące działanie składnika aktywnego na zwiotczenie górnej powieki, oferując delikatną alternatywę dla chirurgii inwazyjnej (plastyka powiek). BEAUTIFEYE™ zmniejsza kurze łapki i zmarszczki, niweluje obrzęki i cienie pod oczami, chroni i wzmacnia skórę, a także zapobiega efektowi podkrążonych i zmęczonych oczu.

Argireline®
Jest heksapeptydem, który został zaprojektowany specjalnie do działania w presynaptycznym mechanizmie po to, aby zapewnić jednocześnie mięśniom relaks i przy okazji redukować zmarszczki mimiczne.

MOC LASERA IQ

Rytuał kojący dla skór naczyniowych, delikatnych, wrażliwych i nadreaktywnych.
-koi i łagodzi podrażnienia
-działa wyciszająco na skórę nadwrażliwą
-zmniejsza rumień i zaczerwienienia
-poprawia ukrwienie skóry
-redukuje rumień i zmniejsza widoczność teleangiektazji (skóra naczyniowa)
-zastosowany w produkcie innowacyjny składnik botaniczny zamiena promienie UV na światło czerwone, które znane jest ze swoich właściwości przyspieszających procesy naprawcze skóry
-idealny dla skór z trądzikiem różowatym I rumieniem!!!!
-wyrównuje koloryt i zmniejsza widoczność niedoskonałości oraz zaczerwienień skory
-działa przeciwzmarszczkowo i wygładzająco na skórę
-przeznaczony do zabiegów po mezoterapii mikroigłowej
-rozświetla skórę.

HI’FUSION ULTRA LIFT

Rytuał ultranawilżający i ujędrniający do twarzy z kwasem hialuronowym i komórkami macierzystymi.
W zabiegu tym wykorzystujemy bogactwo właściwości dwóch rodzajów kwasu hialuronowego, działamy na wielu poziomach skóry.
Niskocząsteczkowy kwas hialuronowy- wnika przez warstwę rogową naskórka docierając głęboko do zmarszczek w najgłębszych partiach skóry. Zwiększa swoją objętość dzięki umiejętności wiązania się z wodą, dzięki czemu wypełnia zmarszczki od środka. Dodatkowo przyspiesza regenerację i odbudowę naturalnie występującego w skórze kwasu hialuronowego.
Wysokocząsteczkowy kwas hialuronowy- tworzy na powierzchni skóry naturalny film ochronny, zabezpieczając przed utratą wody i wysuszeniem skóry. Posiada doskonałe właściwości łagodzące i wyciszające oraz silne działanie nawilżające.
Olejek karotenowy- działa regenerująco i ochronnie na skórę, a także poprawia jej naturalny koloryt.
Roślinne komórki macierzyste- pozyskiwane z hodowli „ Globularia Cordifolie” stymulują sirutuine-1, zwana „Białkiem Długowieczności”, pomagają zbudować skórze własny system obrony przeciwstarzeniowej oraz pobudzają naturalne procesy regeneracji.
-intensywne nawilżenie i nawodnienie
-intensywna regeneracja, odbudowa
-ochrona przed utratą wody w skórze
-wygładzenie zmarszczek
-poprawa owalu twarzy
-lifting
-poprawa kolorytu skóry
-skóra odwodniona
-skóra wymagająca intensywnego nawilżenia
-skóra dojrzała
-skóra z widocznymi zmarszczkami
-skóra z utrata jędrności i przesuszeniem.

ACIMED-IQ
Peelingi profesjonalne chemiczne

Zabiegi z kwasami skutecznie pielęgnują i oczyszczają skórę, a odpowiednio dobrany preparat dodatkowo wspomoże walkę z trądzikiem, zmarszczkami, czy przebarwieniami.

Profesjonalne serum kwasowe z kwasem kojowym KCA2% pH- przygotowane do kuracji przeciwzmarszczkowych oraz rozświetlających skórę z przebarwieniami, plamkami i utrata nawilżenia.

Profesjonalny peeling medyczny PPH10% pH~1,35- przygotowany do kuracji skór wrażliwych i delikatnych z problemami naczynkowymi, przebarwieniami oraz odwodnieniem. Składniki: kwas fitowy, kwas hialuronowy

AGL40%, pH 1,15 to profesjonalny peeling medyczny przygotowany do kuracji skór z problemami trądzikowymi, plamami pigmentacyjnymi, nadmiernym wydzielaniem sebum oraz utratą jędrności. Składniki: kwas migdałowy, kwas laktobionowy, glukonolakton.

RETIX C

Zatrzymajmy czas i usuńmy objawy starzenia dzięki Retix C Zabieg polega na aplikacji maski retinolowej i pozostawieniu jej na określony czas odpowiednio do rodzaju cery i stanu skóry.
Głównymi składnikami preparatów poza najwyższym stężeniem stabilizowanego retinolu są witamina C i antyoksydanty.
-wyraźne odmłodzenie skóry
-spłycenie zmarszczek i blizn
-poprawa kolorytu
-redukcja przebarwień
-rozświetlenie
-poprawa jędrności i napięcia skóry

VIBRONIQUE

W zabiegu zastosowano innowacyjną technologię uwalniania czystych jonów złota. Zabieg silnie regenerujący, połączony z autorskim masażem twarzy.

HENNA PUDROWA Z SYMETRIĄ I GEOMETRIĄ BRWI

Henna jest w 100% naturalna, co zmniejsza ryzyko alergii skórnej.

Efekt utrzymuje się nieco dłużej niż przy klasycznej hennie- ok 6 tygodni na włoskach a do 2 tygodni na skórze .
-peeling i odpowiednie przygotowanie obszaru zabiegowego
-profesjonalny rysunek dobierany do klientki
– dobór odpowiedniego koloru henny do klientki
-regulacja woskiem.

LIFTING RZĘS Z LAMINACJĄ BOTOXEM I KERATYNĄ

LIFTING RZĘS jest kompleksowym zabiegiem liftingu, botoxu i laminacji rzęs. Jest to innowacyjny zabieg i jednocześnie najbardziej zaawansowana farma stylizacji rzęs.

LIFTING RZĘS otwiera oczy, daje wrażenie dłuższych, gęstszych i ciemniejszych rzęs. Rzęsy są wyraźnie podkreślone i odżywione.

Efekt utrzymuje się przez cały naturalny cykl życia rzęsy, co może trwać do 90 dni. Rzęsy znajdujące się w połowie swojego naturalnego cyklu, mogą jednak wymagać powtórzenia zabiegu. Więc dobrze jest ponowić zabieg po ok 6-8 tygodniach.